You need to upgrade your Flash Player

Osiedle Centrum

BUDOWA ZESPÓŁU BUDYNKÓW MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH Z USŁUGAMI ORAZ GARAŻEM PODZIEMNYM

INWESTOR: INTER-ES Deweloper

MIEJSCE:
Wrocław

OPIS:
Nasza firma w 2013 roku rozpoczęła realizację nowych inwestycji we Wrocławiu. Jedną z nich jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami i garażem podziemnym, usytuowanego w samym centrum miasta, wzdłuż ul. Kościuszki (pomiędzy ulicami Dąbrowskiego i Dworcową). Pod koniec lipca 2013 roku rozpoczęto prace rozbiórkowe, aby zgodnie z miejscowym planem i pozwoleniem na budowę, pod koniec 2014 roku, powstał tu nowoczesny budynek o 5 kondygnacjach naziemnych wraz z dodatkowym poziomem antresoli.
W kondygnacji parteru przewidziana została powierzchnia pod działalność usługowo-handlową, na I piętrze będą mieściły się lokale biurowe, natomiast na wyższych partiach budynku usytuowane zostaną funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych rozkładach i metrażach, w tym na ostatniej kondygnacji, dzięki dodatkowej antresoli powstaną mieszkania dwupoziomowe.
Aby zapewnić odpowiedni komfort mieszkańcom, w każdej klatce schodowej zamontowana zostanie winda, z pierwszym przystankiem w piwnicy, gdzie usytuowany będzie garaż podziemny, zapewniający obsługę parkingową.
Inwestycja zlokalizowana jest w centralnej części miasta, dzięki czemu dojście do Wrocławskiego Rynku zajmie 15 min spacerem, a do Dworca Głównego PKP 5 min.. Przyszli mieszkańcy będą mieli również doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej, co umożliwi im szybkie dotarcie do każdego miejsca w mieście. Niewątpliwym atutem lokalizacji jest również bliskość szkół, przedszkoli, galerii handlowych.
Na chwilę obecną na budowie realizowane są następujące prace:
Wznoszenie konstrukcji na poziomie 3-go piętra. Prowadzone są prace żelbetowe i murarskie.

INWESTYCJA W TRAKCIE REALIZACJI


Galeria


 

Szybki kontakt

logo baumatech 

BAUMATECH sp. z o.o.
ul. Jedności Narodowej 194
50 -302 Wrocław
 
tel. 71 750 50 70
biuro@baumatech.pl
 
NIP: 8951827482
REGON: 020016563
KRS: 0000227301
 

     
 
 

Tagi opisujące stronę

wrocław | centrum | kościuszki | dworcowa