Budownictwo użyteczności publicznej

Dynamiczny rozwój rynku budowlanego i wzrost zapotrzebowania na solidne firmy wykonawcze zachęcił nas do podjęcia się realizacji inwestycji z zakresu obiektów użyteczności publicznej.

Dysponujemy własnym specjalistycznym sprzętem budowlanym niezbędnym do realizacji robót budowlanych, transportem oraz wysoko wykwalifikowaną i zmotywowaną kadrą inżynierów. Daje to gwarancję terminowości i wysokiej jakości robót. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji budowy różnych typów obiektów. Zakres naszej działalności to kompleksowe wykonawstwo, modernizacje oraz remonty obiektów użyteczności publicznej (szkoły, obiekty sportowe, obiekty specjalne, placówki służby zdrowia).

Jesteśmy w stanie podjąć się budów wszelkich obiektów służąc pomocą i doradztwem w każdej fazie projektu. Cechuje nas solidność wykonywanych usług, terminowość, pewność zastosowanych rozwiązań, co potwierdza już kilkunastoletnia nasza obecność na wrocławskim rynku Generalnych Wykonawców oraz szerokie grono zadowolonych Klientów.

Połączenie rzetelnej wiedzy i doświadczenia, zaplecza technicznego oraz otwartości i elastyczności we współpracy z Inwestorem czyni z nas zaufanego partnera i gwaranta należytej realizacji.