O firmie

Miło nam zaprezentować naszą firmę jako potencjalnego partnera przy realizacji zadań inwestycyjno-budowlanych. Nasza firma została założona w 2005 roku dzięki czemu BAUMATECH Sp. z.o.o. jest wiarygodnym i solidnym partnerem przy realizacji wszelkiego typu inwestycji budowlanych.

BAUMATECH jako nowoczesna i mobilna firma w każdym z obszarów dostarcza swoim klientom kompleksową obsługę inwestycji. Nasza kompleksowość oznacza, że umożliwiamy wykorzystanie posiadanego zaplecza projektowo- technicznego, wykonawczego, maszynowego i serwisowego. Dzięki temu możemy zapewnić pełen zakres usług, za które jesteśmy odpowiedzialni od rozpoczęcia do zakończenia inwestycji.

Misją firmy BAUMATECH jest ciągłe doskonalenie i dostarczenie usług o wysokiej jakości skierowanej indywidualnie pod każdego klienta terminowo i przy optymalnych warunkach finansowych dla obu stron. Firma chce się wyróżniać sprawnością i płynnością w działaniu przez wyspecjalizowaną i zmotywowaną kadrę pracowniczą. W naszej działalności kierujemy się zasadą wzajemnej satysfakcji pomiędzy naszą organizacją a klientem, a dzięki naszemu doświadczeniu, z powodzeniem realizujemy inwestycje o wysokim stopniu złożoności w oparciu o najnowocześniejsze technologie, standardy jakościowe i organizacyjne. Inwestycje budowlane jesteśmy w stanie poprowadzić w sposób kompleksowy. Od wykonania wstępnych pomiarów, poprzez wykonanie projektu, wybudowanie obiektu i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Naszym celem jest indywidualne podejście do potrzeb i priorytetów każdego z Klientów.

Dlatego też oferujemy nie tylko wykonawstwo obiektów, ale także doradztwo techniczne i formalne na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Wyróżnia nas doskonałe opanowanie technologii oraz wysokie kompetencje pracowników. Pozwala to na innowacyjne podejście do realizacji usług, którego oczekują Inwestorzy i jest podstawą do tworzenia wizerunku firmy godnej zaufania.