Sport

W sezonie 2022 nic się nie zmieni – firma Baumatech  nadal będzie sponsorem WTS Sparta. Mistrz Polski 2021 – WTS Sparta Wrocław.

2021 kolejny rok i kolejny sezon zaczynamy z WTS Sparta Wrocław. Mamy nadzieję że kolejny sezon przyniesie ze sobą podobną ilość pozytywnych wrażeń w żużlowych rywalizacjach.

Baumatech w sezonie 2021 Grand Prix nadal pozostaje jednym ze sponsorów Macieja Janowskiego.

Maciej Janowski – polski żużlowiec. Zawodnik klubu Sparta Wrocław. Indywidualny Mistrz Polski 2015 oraz 2020 na żużlu. Indywidualny Mistrz Świata Juniorów 2011 na żużlu. Mistrz świata z reprezentacją Polski w 2013 roku. Medalista Drużynowych Mistrzostw Świata na żużlu. Medalista Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Wielokrotny medalista Mistrzostw świata, Europy oraz Polski juniorów – indywidualnie, drużynowo i w parach. Zdobywca Złotego, Srebrnego i Brązowego Kasku. Drużynowy Mistrz Polski (2012), Szwecji (2011, 2013) oraz Wielkiej Brytanii (2013, 2014, 2015). W polskiej lidze debiutował 12 sierpnia 2007 r. w barwach wrocławskiego klubu http://teamjanowski.com/

W 2017 r. firma Baumatech Sp. z o.o. została Sponsorem Głównym żużlowej drużyny Betard Sparta Wrocław. Przez ten pierwszy rok współpracy aktywnie uczestniczyliśmy w życiu zespołu wiernie kibicując naszym zawodnikom w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Polski organizowanych przez Ekstraligę Żużlową. Finał PGE Ekstraligi 2017, w którym Spartanie startowali z Fogo Unią Leszno zakończył się dla naszych faworytów zdobyciem wicemistrza Polski. Mamy nadzieję że kolejne sezony przyniosą podobną ilość pozytywnych wrażeń w żużlowych rywalizacjach.

Zapraszamy do odwiedzenia strony wrocławskiej Sparty www.wts.pl

W 2018 roku, drugi sezon z rzędu Baumatech Sp. z o.o. został Sponsorem Głównym WTS Sparty Wrocław. Zbieżność wizji obu firm zaowocowała kolejnym rokiem korzystnej współpracy. Cieszymy się że przy udziale i wsparciu naszej firmy udało się zrealizować kolejne założenia z ambitnej strategii Klubu. Rok 2018 pomimo początkowych problemów i kontuzji zawodników (kontuzja Gleba, problemy Andrzeja Lebiediewa, kłopoty sprzętowe Maksa Fricke’a) zakończył się dzielnie wywalczonym brązowym medalem Mistrzostw Polski.

W 2019 roku zdecydowaliśmy się na kontynuację żużlowej tradycji w naszej firmie przedłużając na kolejny sezon umowę z Klubem WTS Sparta Wrocław.

W roku 2020 Baumatech również kontynuuje żużlową tradycję przedłużając umowę na kolejny sezon z Klubem WTS Sparta Wrocław.

LKS Krzyżanowice

Z wielkiej pasji do piłki nożnej, w Zarządzie firmy Baumatech Sp. z o.o. zakiełkowała myśl aktywnego udziału we wspieraniu młodych piłkarskich talentów i przekazaniu miłości do piłki nożnej nowym pokoleniom.
Od października 2012 roku firma Baumatech Sp. z o.o. jest sponsorem Ludowego Klubu Sportowego w Krzyżanowicach. Jest to klub powstały w 2007 roku z inicjatywy mieszkańców podwrocławskich Krzyżanowic. Już po pierwszym sezonie istnienia klub odniósł ogromny sukces, jakim był awans z C-klasy do B-klasy. Od wielu lat klub utrzymuje się ścisłej czołówce tabeli, z dużą przewagą nad innymi drużynami.
Trzymamy mocno kciuki za sukcesy drużyny i zapraszamy na jej mecze. Mamy nadzieję, że wspólnie z zawodnikami i sztabem szkoleniowym LKS Krzyżanowice dalej będziemy tworzyć wieloletnią historię drużyny.